Gala Boksu Zawodowego w Białobrzegach coraz bliżej!

Gala Boksu Zawodowego w Białobrzegach coraz bliżej!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Gala Boksu Zawodowego odbędzie się w najbliższą niedzielę (9 grudnia) o godzinie 17. w hali sportowej w Białobrzegach. Kibice będą mogli obejrzeć pojedynki amatorów Broni i Radomiaka Radom oraz cztery walki zawodowe: Krzysztofa "Rzeźnika" Szota, Kamila Szeremety, Pawła Głażewskiego oraz Michała Żeromińskiego.

- Bardzo się cieszymy, że już wkrótce w naszej nowej hali odbędzie się profesjonalna gala boksu. Kiedy decydowaliśmy się na budowę tego obiektu zakładaliśmy, że w przyszłości będziemy gościli tu największe gwiazdy sportu. W sumie pojedynki bokserskie będzie mogło zobaczyć około 1300 osób. Cały czas można jeszcze kupić bilety w cenie 30, 60, 90, 100 i 120 zł. W Radomiu wejściówki są dostępne w biurze firmy AlfaStar przy ulicy Niedziałkowskiego 8/10 oraz w Białobrzegach w kasie Banku Spółdzielczego w Starostwie Powiatowym - informuje Sławomir Bielecki, naczelnik Wydziału Promocji Powiatu i Spraw Administracyjno - Gospodarczych starostwa powiatowego w Białobrzegach.

Jedną z gwiazd białobrzeskiej gali boksu będzie radomianin Michał Żeromiński. - W tej chwili nie wiadomo z kim dokładnie zmierzę się podczas gali, bo wcześniej zakontraktowany rywal wycofał się z walki. Przygotowania rozpocząłem sześć tygodni temu. Przez pierwsze 14 dni pracowałem głównie nad kondycją i siłą. Ostatnie cztery tygodnie to z kolei trening techniczny oraz seria sparingów. Pod względem kondycyjnym czuję się bardzo dobrze i liczę na wygraną - mówi Michał Żeromiński.

Na sobotę (8 grudnia) zaplanowano oficjalną ceremonię ważenia przed Galą Boksu Zawodowego w Białobrzegach. Początek o godzinie 15 w holu głównym Hali Sportowej w Białobrzegach przy ul. Reymonta 13A.

Mariusz Skopek (m.skopek@cozadzien.pl)/foto. Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy