Cztery medale pięściarek BKS Radomiak

Cztery medale pięściarek BKS Radomiak
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Pięściarki BKS Radomiak Radom wróciły z międzynarodowych mistrzostw Śląska kobiet z czterema medalami! Podopieczne trenera Sławomira Żeromińskiego zdobyły jeden złoty krążek oraz trzy srebrne.

W kategorii kadetek najlepsza okazała się Agata Kaczmarska. W sierpniu ta zawodniczka zdobyła mistrzostwo Polski i na mistrzostwach Śląska również potwierdziła swoją dobrą dyspozycję. W kategorii wagowej +80 kg pokonała wszystkie swoje przeciwniczki. Aleksandra Smuklerz, walcząca w kategorii wagowej do 80 kg przegrała swoje starcie finałowe i zdobyła srebrny krążek.

Wśród juniorek, pięściarki Radomiaka sięgnęły po dwa srebrne medale. W kategorii do 75 kg na drugim stopniu podium stanęła Ewa Moniak, natomiast w kategorii +81 kg swój pojedynek finałowy nieznacznie przegrała Katarzyna Kupis.

- Dziewczyny bardzo fajnie walczyły i zdobyły cztery medale. Jestem zadowolony z postawy moich podopiecznych, są w dobrej dyspozycji i cieszę się, że boks kobiecy w Radomiaku jest dość silny i liczymy się na arenie krajowej - mówi Sławomir Żeromiński, trener BKS Radomiak. 

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy