Cieślak zawalczy 27 listopada

Cieślak zawalczy 27 listopada
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Michał Cieślak po raz ostatni walczył 26 września na gali Polsat Boxing Night w Łodzi. Wtedy to radomianin już w pierwszej rundzie znokautował pochodzącego z Barbadosu Shawna Coxa. W tym roku wychowanek Broni Radom wygrał jeszcze dwie walki z Jarno Rosbergiem i Antoinem Boją.

Po starciu w Łodzi Michał Cieślak rzucił wyzwanie Łukaszowi Janikowi, jednak do tej walki dojdzie najprawdopodobniej dopiero na wiosnę przyszłego roku. Wcześnie radomianina zobaczymy w ringu już 27 listopada na gali w Rzeszowie. - Na Podkarpaciu wystąpię tuż przed walką wieczoru. Mój pojedynek został zakontraktowany na osiem rund, ale jeszcze nie znam nazwiska rywala – powiedział Michał Cieślak. - Od trzech tygodniu trenuje, jestem już w dobrej formie i nie mogę się doczekać tej walki, a to jeszcze miesiąc – dodał pięściarz.

Początkowo do starcia z Michałem Cieślakiem przymierzany był były pretendent do tytułu mistrza świata Francisco Palacios, ale ostatecznie Portorykańczyk do Polski nie przyjedzie. - Chciał zbyt wielkich pieniędzy i do naszej walki nie dojdzie. Szkoda, bo chciałem się sprawdzić na tle tak mocnego przeciwnika – powiedział wychowanek Broni Radom.

Michał Cieślak do występu w Rzeszowie będzie przygotowywał się w Radomiu trenując pod okiem Rafała Wojdy i Adama Jabłońskiego. Przed nadchodzącą walką będzie sparował z byłym mistrzem świata Krzysztofem Włodarczykiem. - Odbędą kilka sparingów z „Diablo”. To kolejny dobry pięściarz, z którym będę trenował – stwierdził Michał Cieślak.

Główną atrakcją gali w Rzeszowie będzie pojedynek o mistrzostwo Europy kobiet, w którym wystąpi Ewa Piątkowska.

Krzysztof Domagała / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy