Cieślak poznał rywala

Cieślak poznał rywala
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Długo ważyły się losy występu Michała Cieślaka na gali w Rzeszowie. Początkowo radomianin miał zmierzyć się tam z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Francisco Palaciosem. Jednak Portorykańczyk chciał zbyt wysokiej wypłaty i ostatecznie do Polski nie przyjedzie. Po odmowie Palaciosa Cieślak był bliski zrezygnowania z występu na Podkarpaciu, ale ostatecznie zdecydował, że pojawi się w hali na Podpromiu.

Rywalem wychowanka Broni Radom będzie 32-letni Hamza Wandera. Ugandyjczyk na zawodowych ringach stoczył 29 walk. 18 wygrał, osiem przegrał i trzy zremisował. Po raz ostatni do ringu wszedł 31 października 2014 roku, kiedy to na Słowacji przegrał na punkty z Tamasem Kovacsem o wakujący pas Interkontynentalny WBF.

Walka w Rzeszowie będzie czwartym tegorocznym sprawdzianem dla Michała Cieślaka. Radomianin wszystkie pojedynki w tym roku wygrywał przed czasem, z czego ostatnie dwa już w pierwszej rundzie. Cieślak zapowiada, że jeżeli starcie w Rzeszowie pójdzie po jego myśli to pojawi się jeszcze na gali w Ełku 12 grudnia.

Do występu na Podkarpaciu Michał Cieślak szykuje się sparując z byłym mistrzem świata WBC Krzysztofem Włodarczykiem, więcej o tych sparingach można przeczytać TUTAJ.

Krzysztof Domagała / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy