Cieślak i Tomczyk wygrali pierwsze walki na MP (Video)

Cieślak i Tomczyk wygrali pierwsze walki na MP (Video)
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Zarówno Artur Tomczyk jak i Michał Cieślak wygrali swoje walki eliminacyjne w pierwszym dniu Młodzieżowych Mistrzostw Polski w boksie, które odbywają się właśnie w Radomiu.

Video z pojedynku Michała Cieślaka można obejrzeć klikając na poniższy link:

http://www.cozadzien.pl/video/vid,131.html

[gallery id=134]

Artur Tomczyk, który walczy w wadze do 60 kg pokonał jednogłośnie na punkty pięściarza Morsów Dębica - Bolesława Guzka. Radomianin od samego początku punktował rywala i już po pierwszej rundzie widać było, że to pięściarz Broni jest zdecydowanie lepszy.

Michał Cieślak (kat 91 kg) emocjonującą walkę z zawodnikiem Olimpu Szczecin - Krystianem Kawalerskim. Pojedynek wygrał jednogłośnie na punkty zawodnik Broni, ale o wielkich emocjach jakie towarzyszyły tej walce może mówić fakt, że z ławki trenerskiej został wyrzucony Adam Jabłoński. Szkoleniowiec Broni za głośno dopingował swojego podopiecznego.


Pierwszy dzień mistrzostw można zaliczyć jako udany. Niebawem zamieścimy film video z walkami naszych pięściarzy. W czwartek 4 października nasi zawodnicy stoczą swoje walki po godz. 17.00, a w hali MOSiR ma prawdopodobnie pojawić się w roli gościa Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

J P

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy