Bokserskie zmagania

Bokserskie zmagania
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

 

Turniej Bokserski Czerwiec ’76 będzie miał charakter meczu międzypaństwowego między Polską a Irlandią. W walkach turniejowych wystąpią wyłącznie bokserzy amatorzy. W składzie reprezentacji Polski znajdą się tylko zawodnicy trenujący w naszym mieście. – Radom ma bardzo bogatą historię boksu amatorskiego. Przed laty największe hale zapełniały się co tydzień; ludzie przychodzili, żeby obserwować walki w ramach ligi bokserskiej – przypomina Stanisław Kowalski, prezes stowarzyszenia Radomski Czerwiec ’76 i współorganizator zawodów. – Później to wszystko się rozmyło i teraz w naszym mieście brakuje boksu. Mamy nadzieję, że ta formuła się przyjmie i od teraz co roku w ramach radomskiego Czerwca będzie organizowany turniej bokserski.

W czasie tegorocznej imprezy przewidzianych jest kilka walk amatorskich oraz pokazowy pojedynek dwóch zawodowych pięściarzy. Organizatorzy nie chcą jeszcze zdradzić, kto zaprezentuje się między linami. – To niespodzianka. Kto przyjdzie na halę MOSiR-u, na pewno nie pożałuje – zachęca Grzegorz Szczególski, współorganizator turnieju.

Turniej Bokserski Czerwiec ’76 odbędzie się w piątek, 23 czerwca od godz. 17.30 w hali MOSiR-u przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu. Wstęp na wszystkie walki będzie bezpłatny.


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy