Wygraj bilet na "Piękno" - KONKURS

Wygraj bilet na
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki na film "Piękno" do wykorzystania w "Kinie na trawie". Weź udział w konkursie i wygraj bilet!

"Piękno" to wstrząsający film o skrywanych żądzach, które prowadzą do tragicznego finału. Czterdziestoletni Francois ma własną firmę, żonę i dwie córki. Jedną z nich właśnie wydaje za mąż. Na weselu pośród gości dostrzega swego bratanka Christiana, przystojnego studenta prawa. Od tej chwili rodzi się w nim obsesja...

By wygrać bilet na ten film, wystarczy, że wyślesz do nas maila na adres: konkurs@cozadzien.pl. KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY!

Wiadomość powinna zawierać imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz zgodę na publikację danych osobowych! W temacie wiadomości wpiszcie: Piękno. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi we wtorek (30 lipca) o godzinie 11. Bilet można wykorzystać tego samego dnia na seansie około godziny 21:15.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/piekno.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96