Wygraj bilet na "Gdzie jest Nemo?" 3D

Wygraj bilet na
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

16 listopada do radomskich wchodzi odświeżona wersja kultowego filmu animowanego "Gdzie jest Nemo?". Tym razem zobaczymy ulubionych wodnych przyjaciół w technice 3D.

„Nemo...” to zdobywca Oscara, produkcja, którą znają wszyscy, a nie nowy, tajemniczy projekt, a więc gwarancja - wzmocnionego falą nostalgii - sukcesu. Oglądanie filmu w 3D – szczególnie kiedy jego akcja rozgrywa się głównie pod wodą! - to dla dzieciaków wielka przygoda i frajda. Wreszcie: tak uniwersalne historie po prostu nigdy się nie starzeją. Opowieść o zagubionej pośród Wielkiej Rafy Koralowej malutkiej pomarańczowej rybce Nemo i poszukującym go tacie, który na drodze do odnalezienia syna będzie musiał pokonać własne lęki i obawy, a także przyznać, że Nemo nie jest już dzieckiem, jest równie aktualna dziś, co dziesięć albo i sto lat temu. 

Mamy dla was jedną pojedynczą wejściówkę na ten film do wykorzystania w MULTIKINIE podczas premierowego weekendu (16-18. 11.) Wystarczy, że odpowiesz na pytanie:

Kiedy po raz pierwszy "Gdzie jest Nemo?" weszło do kin?

Pierwsza osoba, które wyśle do nas poprawną odpowiedź z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, otrzyma bilet na "Gdzie jest Nemo?" w 3D do MULTIKINA!

O zwycięstwie poinformujemy telefonicznie. 


.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy