Bilety na "Filmowy Poranek" - KONKURS

Bilety na
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Kino Helios zaprasza rodziców z dziećmi w wieku 3-6 lat na Filmowe Poranki. Spotkania odbywają się w co drugą niedzielę do południa. W programie m.in. gry, konkursy i zabawy z animatorem oraz projekcja filmów. Kolejne spotkanie 26 stycznia o godz. 10.30. Mamy dla Was podwójną wejściówkę na ten seans. Weź udział w konkursie i wygraj bilet!

Na kolejnym Filmowym Poranku pobawimy się w iście karnawałowym nastroju!
Odbędziemy podróż po świecie i zobaczymy jak inne kraje bawią się w okresie karnawału. Sprawdzimy jakie stroje obowiązują w tym okresie. Zachęcamy dzieci by przyszły w strojach karnawałowych- dla przebranych upominki. Do tego mnóstwo atrakcji i konkursy.

Repertuar: "Bolek i Lolek: Luna park", "Reksio kompan", "Przygody Myszki: Awantura z kretem", "Suchary szalonego Rogera", "Pampalini i Yeti".

By wygrać bilet na ten film, wystarczy, że wyślesz do nas maila na adres: konkurs@cozadzien.pl. KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY! Wiadomość powinna zawierać imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz zgodę na publikację danych osobowych! W temacie wiadomości wpiszcie: Filmowy Poranek. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w piątek 24 stycznia o godz. 13:00. Bilet można wykorzystać w niedzielę 26 stycznia o godz. 10:30.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Polecamy