Prezydent Kosztowniak dziękuje radomianom za AIR SHOW 2013

Prezydent Kosztowniak dziękuje radomianom za AIR SHOW 2013
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Szanowni Państwo,

Już za nami Air Show – największa w Polsce i jedna z większych w Europie impreza lotnicza. W tym roku były to wyjątkowo udane, niezwykle dynamiczne, widowiskowe pokazy.

Piloci zapewnili nam mnóstwo niezapomnianych wrażeń, a ich podniebne popisy oglądały na płycie lotniska dziesiątki tysięcy widzów, przybyłych do Radomia z całego kraju, a także i zagranicy.

Również pod względem organizacyjnym tegoroczne Air Show miało bardzo sprawny przebieg. Wielka w tym zasługa wszystkich osób zaangażowanych w jej przeprowadzenie zarówno na samym lotnisku, jak i w mieście. Pragnę serdecznie podziękować za dobrze przygotowaną komunikację i parkingi, dzięki czemu dotarcie na Air Show odbywało się praktycznie bezproblemowo, mimo ogromnej ilości przyjezdnych. Dziękuję służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo publiczności: Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, a także pracownikom medycznym. Dziękuję wszystkim mieszkańcom Radomia, którzy w taki czy inny sposób włączyli się w szeroko rozumianą logistykę tego wielkiego przedsięwzięcia: pracownikom hoteli i osobom oferującym pokoje gościnne dla przyjezdnych na Air Show, pracownikom branży gastronomicznej, obsługującym gości do późnych godzin nocnych, a także przedstawicielom mediów, którzy dbali o relacjonowanie wydarzeń towarzyszących radomskim pokazom lotniczym na bieżąco i bez zwłoki.

Szanowni Państwo, wszyscy stanęliście na wysokości zadania i udowodniliście po raz kolejny, że Radom jest doskonałym miejscem na Air Show, dysponuje nie tylko odpowiednimi warunkami, ale posiada też świetne przygotowanie i doświadczenie organizacyjne. Wszyscy pokazaliście Radom od najlepszej strony. Bardzo serdecznie Wam za to dziękuję.

Prezydent Radomia

Andrzej Kosztowniak

Źródło: UM Radom/ fot. Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy