AIR SHOW: W komórce

AIR SHOW:  W komórce
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Tą drogą wysyłane będą komunikaty i ostrzeżenia towarzyszące pokazom, odnoszące się zarówno do tego co będzie działo się na lotnisku, jak i w mieście. Każdy, kto zarejestruje się systemie będzie na bieżąco otrzymywał informacje dotyczące m.in. przebiegu pokazów, organizacji ruchu w mieście, czy imprez towarzyszących. Szczegóły dotyczące sposobu pozyskiwania informacji dostępne są na stronie www.radom.pl/airsisms.

 SISMS działa w Radomiu od jesieni zeszłego roku. Jest to nowoczesny system ostrzegania i powiadamiania o zagrożeniach, niebezpieczeństwach i utrudnieniach w Radomiu oraz informowania o najważniejszych miejskich wydarzeniach kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych i innych. Informacje te wysyłane są dwutorowo: za pomocą SMS (na telefony starego typu - z klawiaturą) lub - dla osób posiadających dedykowaną aplikację - bezpośrednio na ekran smartfona. Osoby zainteresowane otrzymywaniem informacji, znajdą wszystkie szczegóły na stronie www.radom.pl/sisms.

Problem będą mieli jednak posiadacze telefonów z systemem windows phone. Podobnie jak w przypadku "zwykłego" sisms, nie ma aplikacji airsisms dla tego systemu operacyjnego.rav, zdj. screen strony UM

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy