Śląsk Wrocław - Radomiak Radom (relacja LIVE)

2:0
Matsenko 31, Nahuel 61.

Relacja live

Radomiak przegrywa dziś we Wrocławiu 0:2 i wciąż jest zagrożony spadkiem z PKO Ekstraklasy.

90+5'

KONIEC MECZU.

90+4'

Vuskovic z dystansu. Pierwszy celny strzał Radomiaka w tym spotkaniu...

90+3'

Łukasik za Pokornego

90'

Co najmniej cztery minuty doliczył arbiter

90'

Mocno z dystansu z powietrza Pokorny, ale też bardzo niecelnie

88'

Jezierski chwilę po wejściu na boisku strzela w słupek!

88'

Jezierski za Nahuela

84'

Radomiak wciąż bez celnego strzału w tym meczu...

83'

Żukowski za Samca-Talara

81'

Alves za Kaputa

Peglow za Semedo

80'

Vagner faulowany na prawej stronie. Rzut wolny dla "Zielonych", ale fatalne dośrodkowanie Diasa

77'

Niesamowicie nieodpowiedzialne i głupie zachowanie Jakubika! Obrońca Radomiaka po zobaczeniu żółtej kartki bił brawo arbitrowi, za co zobaczył drugą żółtą i w konsekwencji czerwona kartkę!

77'

Jakubik

71'

Jakubik z dystansu niecelnie

65'

Przed polem karnym faulowany Vagner. Rzut wolny dla Radomiaka. Vusković strzela jednak niecelnie

64'

Radomiak jak dotąd w tym meczu bez celnego strzału

63'

Rocha za Wolskiego

61'

GOL DLA ŚLĄSKA! Co za uderzenie Nahuela! Kapitalny strzał zawodnika Śląska sprzed pola karnego i Kobylak bez szans!

59'

Olsen padł w polu karnym Radomiaka, ale sędzia pozostaje niewzruszony. Nie ma rzutu karnego

58'

Vagner za Zimovskiego

53'

Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu - upomniany Bejger

52'

Semedo z prawego skrzydła i Zimovski głową ponad poprzeczką

51'

Nieźle zapowiadała się kontra Radomiaka, ale Abramowicz zbyt mocno wygonił się do boku

48'

Abramowicz niecelnie z dystansu

46'

GRAMY! Zaczął Śląsk

Oba zespoły bez zmian w przerwie

45+4'

Koniec pierwszej połowy

45+4'

Wolski fauluje Exposito na wysokości pola karnego. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale po zamieszaniu piłka w rękach Kobylaka

45+2'

Całkiem nieźle zapowiadała się ta akcja Radomiaka, ale Wolski podał tak, jak strzelał w meczu z Ruchem - a więc beznadziejnie

45'

Co najmniej 3 minuty doliczone do pierwszej połowy

45'

Petrov głową ponad poprzeczką

43'

Schwarz świetnie dogrywa do Nahuela, ten zamyka akcję z ostrego kąta, ale znakomicie w bramce spisuje się Kobylak!

43'

W pierwszej połowie Radomiak ma sporo autów na wysokości pola karnego rywali. Żadne zagrożenie z nich jednak nie wynika

41'

Z lewego skrzydła dogrywał Zimovski, ale Wolski i Jakubik przeszkodzili sobie wyskakując do piłki

37'

Olsen strzela z linii pola karnego, ale uderzenie zablokowane. Śląsk wciąż w ofensywie

31'

GOL DLA ŚLĄSKA! Dogranie z lewego skrzydła, zgranie Samca-Talara w polu karnym i Matsenko z najbliższej odległości trafia do siatki.

28'

Świetna okazja Śląska - z ostrego kąta uderza Matsenko, ale bardzo dobrze broni Kobylak

27'

Semedo strzela sprzed pola karnego. Efekt podobny jak w poprzednim meczu z Ruchem, a więc mierny

25'

Ponownie Abramowicz na lewym skrzydle. Tym razem centra do Zimovskiego, ten zgrywa głową w kierunku Kaputa, ale pomocnik Radomiaka uprzedzony przez defensywę Śląska

19'

Abramowicz z lewego skrzydła i to mogło się skończyć golem samobójczym Bejgera. Na posterunku jednak Leszczyński

17'

Nahuel z głębi pola do Olsena, ale ten drugi za daleko wypuścił sobie piłkę

16'

Z lewej strony po ziemi w kierunku pola bramkowego piłkę posyła Abramowicz, ale dobra interwencja Petkova przed własną bramką

15'

Dośrodkowanie z rożnego i dobrze piąstkuje Kobylak

13'

Sporo zamieszania w polu karnym Sląśka i Cichocki nogą strzela w poprzeczkę!

8'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i głową uderza Petrov. Dobrze ustawiony jednak Kobylak, który łapie piłkę

7'

Nahuel z dystansu, ale strzał zablokowany

7'

Poza wspomnianymi autami - pierwsze minuty pod pełną kontrolą Śląska. Gospodarze w ataku pozycyjnym

2'

Dwa mocne wrzuty z autu Abramowicza - najpierw z lewej, a potem z prawej strony - ale bez zagrożenia dla Śląska

1'

GRAMY! Zaczął Radomiak

g.17.27

Obie drużyny już na murawie. Za kilka chwil pierwszy gwizdek sędziego Bartosza Frankowskiego

g.17.10

Początek meczu o godz. 17.30

g.17.07

Dziś w składzie Radomiaka od początku Mateusz Cichocki, który zastąpił Jana Grzesika. Jest też młodzieżowiec Guilherme Zimovski za Vagnera Diasa.

W wyjściowym składzie jest też Rafał Wolski, który w poprzednim meczu z Ruchem zmarnował kilka stuprocentowych sytuacji. Oby dziś jego skuteczność była lepsza...

g.17.05

"Zieloni" do zapewnienia sobie utrzymania potrzebują tylko jednego punktu.